Gizlilik ve Güvenlik

  

Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir

   

Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde kullanılmaktadır. Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

  

Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.  

  

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.   

    

Sipariş formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Yanlış girilen tüm bilgilerden firmamız sorumlu değildir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Astaş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standartı olan SSL security sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi ya da kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.